شـروع فعالیـت گــروه مـبنــا :

درباره ما

حدود دوازده سال پیش گروه کوچکی از دانش جویانی بودیم که جذب بازار کار شدیم و تلاش کردیم در صنعت اتوماسیون ، کنترل تردد و حفاظت پیرامونی در کنار بزرگان این صنعت فعالیت کنیم .
به لطف خدا و همت دوستان امروز به تجربه ای که کسب کردیم و ارتقاع دانش فنی خود افتخار میکنیم .
گذشت این دوازده سال افتخار خدمت به مشتریانی را برای ما فراهم کرد که امروزه قریب به اتفاق دوستان عزیز برای ما بشمار میروند و سرمایه اصلی ما بشمار میروند .
خدمات ما تا مرحله تامین و اجرا کاملاً رایگان و بر پایه اخلاق کاری و صداقت فردی است .
اگر افتخار خدمت به شما دوستان را داشته باشیم این اطمینان را خواهیم داد که شروع دوستی مفیدی برای طرفین خواهد بود و اگر هم این افتخار نسیب ما نگردد باز هم از اینکه برای آشنایی با ما وقت صرف کردیم سپاسگزاریم .
گروه مبنا با کادری مجرب و متعهد خدمات تخصصی را در زمینه مشاوره ، طراحی و تامین ( درب های اتوماتیک ، دوربین های مدار بسته و تجهیزات کنترل ) تردد بر عهده دارد .

لوگو گروه مبنا

گـروه مـبـنــا به روایتـی دیگـر !

♥ مهندس رضا دبیری : فعالیت ما در راستای تحقق اهداف شرکت بگونه ای برنامه ریزی شده که دانش محور بودن تصمیمات و اقدامات لازمه تداوم آن میباش !

♥ مهندس مهناز صابونی : تلاش روزانه ما در ایجاد و افزایش رضایت مشتریان است اگر چه کار ساده ای نیست ولی ما در کنار هم خسته نخواهیم شد !

♥ مهندس پیروز حسین مردی : هیچ کاری ساده نیست ولی تلاش کردیم سختی کار را با اجرایی متفاوت نسبت به رقبای خود جذاب و دلنشین کنیم !

♥ مهندس مژده گیلانی : ما یک گروه مهندسی ، مشاوره و خدماتی هستیم که تلاش میکنیم نیاز و مشکلات مشتریان خود را به بهترین نحو مرتفع کنیم !

♥ مهندس سهیل کیانی : درب اتوماتیک و دوربین مدار بسته و خانه هوشمند تخصص گروه ما است ، کار تخصصی را از متخصصین ما دریافت کنید !

♥ مهندس لیلا کاسبچی : لازمه تداوم در بازار صداقت با مشتری است و شعار شرکت ما این است که همانجور با مشتری برخورد کن که دوست داری با خودت برخورد شود .

این پست را ارزیابی کنید